Skočiť na hlavný obsah

Chemikálie

Air Liquide má rozsiahle skúsenosti s chemickými spoločnosťami po celom svete. Pre splnenie rôznych potrieb chemického priemyslu zabezpečujeme priemyselné plyny v rôznom množstve, ako aj celú sériu kalibračných plynov. Náš sortiment výrobkov, technológií a služieb vám pomôže pracovať bezpečne, efektívne a udržateľným spôsobom.


Kľúčové riešenie veľkých chemických výrobcov

Air Liquide je integrovaný hodnotová propozície pre veľké chemických výrobcov zahŕňa stabilné dlhodobé dodávky technických plynov, špeciálne kalibračné plyny štandardné pre analýzu, riadenie procesov a dodržiavanie životného prostredia, a celý rad patentovaných výrobných a spracovateľských technológií. Air Liquide Global E & C riešenie - technologický partner pre projektovanie, strojárstvo a stavebníctvo  - ponúka kompletnú sadu prispôsobiteľných riešení pre chemický priemysel, ktorý vám pomôže optimalizovať a integrovať procesy inteligentnejšie a účinnejšie.

Why choose us?

 • 01

  Inovatívne technólogie

  Air Liquide Global E & C Solutions dodáva výrobné a čistiace technológie priemyselných plynov, špičkové služby šité na mieru špecifickým potrebám každého zákazníka.

 • 02

  Bezpečnosť a životné prostredie

  Experti v priemyselnej bezpečnosti a životnom prostredí.

 • 03

  Efektívnosť a kvalita

  Vysoko efektívny v zlepšovaní kvality