Skočiť na hlavný obsah

O nás

Svetový líder v oblasti plynov, technológií a služieb pre priemysel.

Air Liquide na Slovensku, váš spoľahlivý partner vo svete technických plynov.

Náš záväzok k technológii nám umožňuje poskytovať inovatívne a globálne riešenia a služby, ktoré zlepšujú výkon našich zákazníkov, bezpečnosť a ochranu životného prostredia.

Možnosti zásobovania

Air Liquide ponúka vlastné dodávky v závislosti na konkrétnej charakteristike plynu a individuálnym požiadavkám zákazníkov. Naše plyny môžu byť dodané ako stlačené plynové fľaše alebo zväzky, v izolovaných kryogénnych nákladných automobiloch ako kvapalina. Dodávame tiež generátory na mieste, ktoré sú určené na výrobu plynov priamo na mieste u zákazníka (ponúkame zariadenia na výrobu kyslíka, dusíka a stlačeného vzduchu). Naše prevádzkové pokrytia a logistika v Európe poskytuje maximálnu spoľahlivosť dodávok produktov.

Technológie a Služby

Aby bolo možné efektívne, bezpečne a hospodárne aplikovať plyn do procesu zákazníka, Air Liquide vyvinula pokročilé aplikácie technológií v oblasti zvárania a rezania, tepelného spracovania, metalurgie, potravín. Umožňujú našim klientom, aby spĺňali najvyššie štandardy. Air Liquide tiež vyvinula inovatívne služby v oblasti sledovania, distribúcie a miestneho plynového hospodárstva s cieľom pomôcť našim zákazníkom zamerať sa na ich hlavnú činnosť a zároveň poskytuje zvýšenú spoľahlivosť, pohodlie a úspory.

Ľudia a Zdroje

Air Liquide na Slovensku ponúka najlepšiu kombináciu kvalifikovaných a proaktívnych tímov, riadenie a podporu obrovským zdrojom skupiny,inžinierstva a technologicky osvedčených postupov. Tieto zdroje využívame na tvorbu riešení na mieru.

Globálne riešenia

Naším cieľom je poskytnúť globálne riešenie s využitím:

  • naša silná priemyselná základňa na Slovensku,
  • služby s vysoko technickým obsahom,
  • Tím odborníkov poskytuje pomoc v oblasti strojárstva, výskum a vývoj, prevádzkovej spoľahlivosti, bezpečnosti a riadenia rizík a vlastného procesného know-how.