Skočiť na hlavný obsah

Kovovýroba

Odvetvie hutníctva má dnes za úlohu znížiť výrobné náklady, zlepšiť kvalitu výrobkov a produktivitu a maximalizovať efektivitu tým že optimalizuje využitie kritických zdrojov. Výrobcovia musia súčasne snažiť o neustále znižovanie dopadu ich prevádzky na životné prostredie a sú v súlade s prísnymi predpismi. Ako partner v dlhodobom horizonte zabezpečujeme inovatívne technológie s cieľom zabezpečiť bezpečné, spoľahlivé a konkurencieschopné riešenie dodávky plynu, ktoré spĺňajú rôznorodé potreby priemyslu.

Výrobné odvetvie vyžaduje kyslík, dusík a argón pre celý rad aplikácií, od obohacovania kyslíkom pre vysoké pece k povrchu ochranu a odplynenie. Air Liquide dodáva priemyselné plyny v masívnych objemoch cez potrubie alebo priamo na mieste výrobnej jednotky. Ako súčasť našej ponuky plynov môžeme dodať úložné infraštruktúry a súvisiace služby ako je napríklad monitorovanie a údržba.

Prečo si vybrať nás ?

 • 01

  Vedúca pozícia

  Air Liquide je popredným svetovým dodávateľom priemyselných plynov, ktoré sú nevyhnutné pre kovopriemysel ako je atóm kyslíka, dusíka a argónu.

 • 02

  Prispôsobivé riešenia

  Naše tímy budú pracovať s vami na určení najvhodnejšej a nákladovo efektívnej dodávke plynu na základe vašich parametrov.

 • 03

  Spoľahlivosť

  Plyny Air Liquide sú spoľahlivé, reprodukovateľné a v súlade s prísnymi a neustále sa vyvíjajúcimi predpismi.