Skočiť na hlavný obsah

Potravinárstvo

Od roku 1902 Air Liquide vedie cestu bezpečných a účinných riešení technických plynov pre potravinársky priemysel. Vyvinuli sme inovatívne a udržateľné riešenia, ktoré spĺňajú najprísnejšie hygienické a bezpečnostné normy v prospech priemyslu aj spotrebiteľa. Či už v mraze, v ochrannej atmosfére balení, kvalita a chuť konzervácie, sýtenie.

Naše ponuky sú kompatibilné s akýmkoľvek druhom výroby potravín - od prípravy surovín až po hotový výrobok - a sú založené na silných technických znalosti. Naše rozsiahle znalosti z potravinárskeho priemyslu sú zakotvené vo viac ako 100 rokov skúseností a celosvetovej siete výskumu a vývoja. Vedieme priemysel v bezpečnej výrobe a dodávkach kvalitných priemyselných plynov, vrátane potravinárskych plynov. Použili sme tieto znalosti a skúsenosti, aby vytvorili špeciálnu značku pre potravinárstvo: ALIGAL ™.

Silná tradícia inovácie

Keď si zvolíte Air Liquide, môžete sa spoľahnúť na dynamickú spoločnosť so solídnym rastom prostredníctvom osvedčených technických riešení. Naši odborníci na potravinársky priemysel neustále úzko spolupracujú s našim výskumom a vývojom. Neustále sa snažíme nájsť spôsoby, ako zlepšiť bezpečnosť a kvalitu potravín tým že pracujeme na posilnení konzervácie potravín, skladovanie, spracovanie a dopravu. Naše výskumné a vývojové centrá sú vybavené špičkovými zariadeniami vrátane mikrobiálneho laboratória, výskumného laboratória, testovanie a vývoj kryogénnych a plynových aplikácií pre potravinársky a nápojový priemysel.

Prečo si vybrať nás ?

 • 01

  Certifikované plyny

  Air Liquide spĺňa najvyššie štandardy pre bezpečnosť a kvalitu potravín.

 • 02

  Sledovateľnosť

  Všetky stupne výrobného reťazca potravín dodržujú zásady hygieny potravín a to za použitia pravidiel HACCP.

 • 03

  Odbornosť v priemysle

  Air Liquide neustále zlepšuje nové aplikácie a zariadenia pre potravinársky priemysel.